Hakkımızda

15-05-2021 13:10:00

 

Hakkımızda

Tıkanıklık açma ve su tesisatı firmamızdan dilediğiniz zaman kurumsal olarak faydalanabilirsiniz.  Hızlı ve kolay çözümler  sağlamaktayız.

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz en sık başvurular yapılan alanlardan biridir. Farklı nedenlerle tıkanan giderler hızlı ve etkili şekilde çözülür.  Tuvaletlere yabancı cisim atılması, ped, çocuk bezi gibi erimesi mümkün olmayan maddeler, suda çözünmeyen beton gibi maddeler ve benzeri şekilde giderde tıkanmaya neden olacak oyuncak gibi eşyalar ciddi bir sıkıntı oluşturacaktır.  Bunların giderilmesi için  uygun şekilde müdahale edilir ve çözüm sağlanır. Tıkanıklık açma  firmamıza istediğiniz zaman başvuru yapabilir ve sonuç isteyebilirsiniz.

Gider tıkanıklığı açma  hizmetleri kapsamında önemli olan bir diğer uygulama mutfaklardaki görülen sorunlardır. Mutfak gideri tıkanıklığı açma  işlemleri için de firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Posalı yiyeceklerin atıklarının zamanla delikleri tıkaması, gideri engellemesi su taşkınları gibi sorunlara neden olabilen bir durumdur.  Bazen de bu taşkınlar koku gibi daha da rahatsız edici durumlara neden olabilir. Giderde yer alan ve pis kokuya neden olan bu durumlar tıkanıklık açma  firmamızla hızlıca çözülebilir. Görüntüleme tekniği kullanılarak zor yerlerde çözümler sağlanır.   Bazı hallerde tıkanma zor açılacağından bunun için kameralı cihazlarımızdan yararlanmaktayız. Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için de aynı durum geçerlidir.  Yani banyo lavabolarında, su tesisatı olan diğer yerlerde tıkanmaları çözmek için başvurularınızı yapabilirsiniz. 

 Kanal temizleme  hizmetlerimiz kısa sürede çözüm bulabileceğiniz bir başka hizmet alanımızdır. Gereken teknolojik donanıma sahip ekibimiz, kanallarda yaşanan tıkanma durumlarını gidermektedir. Kanal görüntüleme işlemleri ile öncelikle nerede sorun olduğu bulunur ve sonra da bunun giderilmesi için çözümler sağlanır. Kanal görüntüleme  hizmetleri ile eğer kanal içinde canlı varlık görünüyorsa zarar vermeden çıkması sağlanır. Örneğin fareler, tilki ya da sincap gibi hayvanlar bu tür gizli alanlara girebilmektedir. Bunun için kamera en iyi çözümü sağlar. Uygun yöntemlerle sonuç alabileceğiniz firmamız  beklentilerinize yanıt verecektir.

 Kanalizasyon açma taleplerinize en iyi şekilde çözüm getirmekteyiz. Pis giderlerin tıkanması çevreye ciddi zararlar verebilmektedir.  Koku ve ekonomik zararlar buna örnek verilebilir. İş yerleri açısından bu tür giderlerin tıkandığı zaman anında çözülmesi gerekir. Pis su gideri tıkanıklığı açma  işlemlerinde uzman firmamız size gereken desteği kısa sürede sağlar.   Vidanjör  hizmetlerimizde bu alanda en iyiler arasında olmayı hedeflemekteyiz ve bunun için de gereken tüm alt yapıyı hazırlamaktayız. Vidanjör hizmetleri  için gereken teknik alt yapı son derece önemldir. Bu nedenle müşterilerimizin beklentileri  olumlu sonuçlanmaktadır.

Foseptik çekimi   hizmetlerimizde de kanalizasyon sistemlerinde olduğu gibi önemli bir sorun çözülmektedir. Biriken çukurların düzenli temizlenmesi için rutin aralıklarla araçlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Klozet tıkanıklığı açma  işlemleri için başvuru yaptığınızda size en iyi şekilde çözüm sağlamaktayız. Firmamızda özellikle pis giderler konusunda kapsamlı hizmetler verilmektedir. Tuvaletlerdeki bu sorunlarda dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Atık su gideri açma hizmetlerimize ek olarak daha birçok kategoride hizmetler bulmanız mümkündür. Pimaş boru tıkanıklığı açma  hizmetine gerek olduğu zaman firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz.

 Banyo tıkanıklığı açma  işlemleri banyolarda saç atıklarının zamanla tıkanıklık olmasına neden olabilir. Yer süzgeci tıkanıklığı açma  işlemleri bu nedenle önem kazanır.  Yer süzgeçlerinin devamındaki giderin tıkanması pis koku ve  rahatsızlık hissine neden olabilir. Bu yüzden kısa sürede sonuç almak üzere başvuru yapabilirsiniz.

Tesisat   türlerinden bir diğeri olan su tesisatlarında belirli nedenlerle sorunlar görülebilir. Eski bir bina olması, deprem gibi beklenmeyen sorunlar, yanlış uygulamalara maruz kalınması gibi durumlar görülebilir. Su kaçağı tespiti yapılması gerektiğinde   ve tamir ihtiyacı olduğunda  firmamız size etkili çözümler sağlar.   Kaçak olan yerleri tespit ederken kırma ve ekonomik ek zarar vermemek için bazı cihazlar kullanılmaktadır. Örneğin termal cihazlar, kameralı görüntüleme sistemleri, nem ölçerlerden yararlanılmaktadır. Su tamircisi  arayışınıza bu anlamda etkili şekilde çözümler bulmaktayız. Kısa sürede tüm su tesisat sorunlarınızı sonuçlandırabilmekteyiz.  Bu noktada ne tür belirtilerin su kaçağı olduğunu gösterdiğini de belirtmek gerekir. Eğer nemsi koku hiç geçmiyorsa, hatta küflenme durumu varsa, su sızıntısının olduğu fark ediliyorsa, duvarda kabarmalar varsa kaçak tespiti gerekecektir. Tespit bitince sonraki aşama tamir olacaktır. Firmamız en az zararla tamir işlemi yapar.

Gün ısı tamircisi  arayışlarınıza en etkili şekilde yanıt vermekteyiz. Gün ısılar bilindiği gibi güneş ısısını sıcak suya çeviren bir sisteme sahiptir. Elektrik enerjisinden tasarruf sağlayan bu sistemler, belli dönemlerde su akıtma ya da daha farklı sorunlara neden olabilir.  Bunun çözümünün gecikmesi, özellikle çok katlı yapılarda  başka dairelerin de zarar görmesi ile sonuçlanabilir. Su akıntısının uzun süre devam etmemesi için   hızlı şekilde müdahale etmek gerekir. Firmamıza istediğiniz zaman başvuru yapabilir ve sonuç alabilirsiniz.

Baca temizleme bazı durumlarda hayati bir öneme sahip olabileceği için bunda erteleme yapılmaması gerekir. Kapsamlı şekilde faaliyetlerini devam ettiren firmamızda ev, iş yerleri ve diğer gereken yerlerde baca temizleme hizmetleri vermekteyiz.  Tecrübeli ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürmekteyiz.