Antalya Başarı Vidanjör

15-05-2021 13:51:00

Antalya Vidanjör

Vidanjör araçları sahip olduğu vakum sistemi sayesinde atık suları tanka dolduran araç türüdür. Firmamız Antalya Vidanjör kiralama konusunda en uygun araçlarını sizlerin hizmetine sunmaktadır.  Vidanjör araçları kısa süre içerisinde atık suları çekmeye çalışarak şehir ya da fabrika içinde kanalizasyon hatları üzerinde ortaya çıkan tıkanıklık sorunlarını giderme konusunda en etkili araçlar olarak yer almaktadır. 

Vidanjör araçları fosseptik ve çamurlu alanları ise kısa sürede toplu hale getirmek ve nakil yapmak için özel olarak tasarlanarak piyasaya sürülmektedir. Vidanjör araç üzerine bağlanmış olan vakum donanımından meydana gelebilmektedir. Vidanjör, üstüne monte edilen araçlarla, teknik kapasitelere göre yük dağılımında uyumlu olmaktadır.

Vidanjör Hizmetleri

Türkiye’de yer alan atık suların kaynaklarının yer aldığı alanlar içerisinde arıtma tesis bölgelerinin yetmemesi esnasında, atık su hatlarının büyük kapasitelerde yer alan tesislere taşınmasını konusunda vidanjör araçları kullanılmaktadır. Sizlere vidanjör kiralama uygulamaları konusunda hizmet veren şirketimiz temiz bir çevre ve gelecek verebilmek için her zaman uzman ekiplerle çalışmaya devam etmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden Antalya Vidanjör firmamızda faaliyet alanları arasında pek çok hizmet yer almaktadır.

Vidanjör kiralama hizmetleri daha çok yağmurdan sonra ortaya çıkabilecek su birikintilerinde aranmaktadır Vidanjör aracı içerisinde yer alan vakumlu ekipman aracın tankına aktarılmak için kullanılmaktadır. Vidanjör kiralama hizmetleri altyapı sorunu yüzünden ortaya çıkacak rögar tıkanıklığı gibi sorunları halledebilmektedir. Acil Antalya Vidanjör veren vidanjör kiralama firmamız ile size en kısa süre içerisinde bu adres üzerinden iletişime geçebilirsiniz.